صتابون بیانیه انتحاری منفجر شدن اخبار بین الملل

صتابون: بیانیه انتحاری منفجر شدن اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگرانی که بادیگارد دارند را بشناسید

برنامه «فرمول یک» میزبان مهدی صفایی، قهرمان دارنده مدال جسورترین مبارز، در مسابقه های آخرین قهرمانان قرن بیستم بود و او راجع به استفاده از بادیگارد در کشور و هن

بازیگرانی که بادیگارد دارند را بشناسید

بازیگرانی که بادیگارد دارند را بشناسید

عبارات مهم : همراه

برنامه «فرمول یک» میزبان مهدی صفایی، قهرمان دارنده مدال جسورترین مبارز، در مسابقه های آخرین قهرمانان قرن بیستم بود و او راجع به استفاده از بادیگارد در کشور و هنرمندانی که در مجامع از همراه استفاده می کنند، مطالبی را بیان کرد. ..

به گزارش خبرآنلاین، در سی و هفتمین قسمت از «فرمول یک»، مهدی صفایی قهرمان کیک بوکسینگ دنیا به عنوان مهمان در این برنامه حاضر شد و با کوهسار بهرامی علاقه مند به حرفه محافظت شخصی و علی ضیاء اطراف پرسشها مربوط به این رشته به گفتگو پرداخت.

بازیگرانی که بادیگارد دارند را بشناسید

سیستم بادیگارد به دولتی ها و افراد خاص تعلق دارد

صفایی با حضور در این برنامه، بیان کرد: حفاظت از افراد بسیار با مکانی که در آن قرار دارند و اتفاقاتی که اطراف آن ممکن است به وجود آید، ارتباط دارد و من اعتقاد هستم سیستم «بادیگارد» به افراد دولتی و افرادی که دوره های خاص در این مورد می گذرانند، متعلق است.

برنامه «فرمول یک» میزبان مهدی صفایی، قهرمان دارنده مدال جسورترین مبارز، در مسابقه های آخرین قهرمانان قرن بیستم بود و او راجع به استفاده از بادیگارد در کشور و هن

مربی تیم ملی کیک بوکس در سال ۱۹۹۷، در تکمیل حرف هایش گفت: به نظر متخصص های این حرفه، اصالتی وجود دارد و آن این است که ما ۳۰ سال مواظبت می کنیم جهت اینکه یک بار اتفاق نیفتد و اگر یک بار اتفاق افتاد، شرایط متعددی ایجاد می شود و بستگی به این دارد که شما در چه فضا و اتفاقی باشید که فرد موردحفاظت را از آن مکان دور کنید.

صفایی در رابطه با محافظ های شخصی مجالس و بازیگران و صورت های معروف که به تازگی در میان آن ها مرسوم شده است است ابراز کرد: علی رغم این که در گروه های مختلف، تخصص های گوناگونی مانند روانشناسی، شخصیت شناسی و روابط عمومی وجود دارد، بخش اعظم این کارها تشریفاتی است.

او در پاسخ به این پرسش ضیاء که آیا کسی که تخصص های مختلفی در زمینهٔ محافظت شخصی دارد، سال هاست که نتوانسته در این زمینه فعالیت کند، گفت: من مدتی در کشور عزیزمان ایران نبودم و بعد از بازگشت به کشور عزیزمان ایران به این نتیجه رسیدم که ورزشکاران بسیار خوبی داریم؛ ولی متأسفانه در تجارت ورزشی نیستند یعنی افرادی که در نهایت مربی می شدند؛ این افراد کسانی هستند که بدنشان را می گذارند و این در حالی است که هزینه ورزش هایی که آن ها انجام می دهند، شاید خیلی زیاد از ورزشی مانند اسب سواری دربیاید.

بازیگرانی که بادیگارد دارند را بشناسید

عضو هیات رییسه جوجیتسو کل کشور، در تکمیل حرف هایش گفت: من ترجیح دادم که باتجربه ای که در خارج از کشور کسب کرده ام، تجارتی را جهت افرادی که بسیار در این زمینه مستعد هستند به راه بیاندازم.

صفایی اظهار کرد: در مرحله اول جهت ما بسیار حائز اهمیت است که افراد روابط عمومی را یاد بگیرند؛ چراکه در این زمینه خودشناسی بسیار مهم است و ماحصلش این شد که ۸۰ نفر از افرادی که از تحصیلات کمی برخوردار بودند به دانشگاه راه پیدا کردند.

برنامه «فرمول یک» میزبان مهدی صفایی، قهرمان دارنده مدال جسورترین مبارز، در مسابقه های آخرین قهرمانان قرن بیستم بود و او راجع به استفاده از بادیگارد در کشور و هن

در کشور ما هنوز بادیگارد بودن تصویب نشده است

عضو هیات رییسه جودو استان تهران، بیان کرد: در کشور ما هنوز بادیگارد بودن تصویب نشده و تاکنون کسی مجوز این اتفاق را ندارد. گروه هایی که کنار این افراد هستند، به عنوان گروه های تشریفاتی فعالیت می کنند.

بازیگرانی که بادیگارد دارند را بشناسید

او تصریح کرد: عده ای از افراد چهره، به واسطه ی یک نگاه اشتباه یا ابراز علاقه کردن اشتباه، در صورتشان اسید می پاشند و نیاز به این دارند که این گونه افراد کنارشان باشند.

گلزار، فرزین و مدیری همراه دارند

قهرمان کیک بوکسینگ دنیا اذعان کرد: در میان افراد مشهور و صورت کسی را نداریم که به طور همیشگی همراه داشته باشد و از بین این افراد می توان به محمدرضا گلزار، فرزاد فرزین و مهران مدیری اشاره داشت که به جهت حضور در مکان های شلوغ از همراه استفاده کرده اند.

او ادامه داد: هنگامی که جشنی مانند حافظ برگزار می شود گروهی از افرادی که ما در این زمینه تربیت کرده ایم و آموزش های مورد نیاز را کسب کرده اند، به آنجا می روند و من از کسانی که نیاز به همراه دارند می خواهم که در ابتدا استعلام بگیرند که این افراد آموزش دیده اند یا خیر!

صفایی در پاسخ به این سؤال ضیاء که شاخصه های ظاهری در همراهی افراد چقدر مهم هست، بیان کرد: اگر شخص بخواهد به عنوان محافظ به همراه کسی به جایی برود، کمتر به داشتن خصوصیات ظاهری نیازمند است و زیاد باید در این زمینه متخصص باشد ولی اگر به عنوان گروه تشریفاتی اعزام می شود، شاخصه های ظاهری حائز اهمیت است.

او در تکمیل صحبت هایش گفت: قصد دارم در هفته های آینده جهت عموم مردم در سرتاسر کشور عزیزمان ایران دوره های آموزشی خوبی برگزار کنم تا آن ها بدانند از خود و اعضای خانواده ارزش در مواقع مهم چگونه مواظبت کنند.

صفایی با اشاره به ضایعه دردناک قتل آتنا اصلانی که اخیراً اتفاق افتاده است تصریح کرد: یک همراه یا محافظ باید به مسائلی فکر کند که دیگران به آن فکر نمی کنند.

عضو هیات رییسه کمانگیری روی اسب کل کشور افزود: ما در کل دنیا ۱۱ شرکت جهانی مربوط به این عنوان داریم. باید متوجه شویم که سازمانی که با آن کارکنیم چقدر قدرت دارد و چگونه کار می کند؛ منظورم این است که ما نباید گول بخوریم.

مهدی صفایی گفت: من دوست دارم با پلیس هایمان گپ بزنم و بگویم که در این زمینه با هم همکاری کنیم؛ چراکه در این صورت کار آن ها نیز در این راستا کمتر خواهد شد.

مؤسس و مدیر گروه مراقبتی و تشریفاتی کانسپت اضافه کرد: ما شوکی به اسم شوک ۴ تا ۱۲ ثانیه داریم؛ به گونه ای که مثلاً هنگامی که کیف کسی را می زنند، می گوید من در آن یک دقیقه اول نفهمیدم چه شد! و افرادی که این دوره را دیده اند، می توانند در لحظه تصمیم بگیرند.

او در آخر خاطرنشان کرد: من اینجا به کوهسار بهرامی قول می دهم که در این راستا و در کردستان کمکش می کنم و هر کاری از دستم بربیاید برایش انجام خواهم داد.

واژه های کلیدی: همراه | همراهی | بادیگارد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs